An Stuyck

FunctieGemeenteraadslid bestuursperiode 2019-2024 BeroepWebmaster/graficus Leeftijd49 jaar E-mailan.stuyck@dorpspartijdurf.be Bloganstuyck.blogspot.com Lees meer

Tom Tachelet

Tom Tachelet

FunctieSchepen bestuursperiode 2019-2024met bevoegdheden milieu, mobiliteit, openbaar domein en sport BeroepManager Leeftijd33 jaar E-mailtom.tachelet@dorpspartijdurf.be Blogwerkenvoorwijnegem.blogspot.com/ Lees meer

Dirk Maes

Dirk Maes

FunctieGemeenteraadslid bestuursperiode 2019-2024 BeroepTechnical Advisor Port Equipment Leeftijd55 jaar E-maildirk.maes@dorpspartijdurf.be   Lees meer

Greet Anthoni

Greet Anthoni

Lid van het bijzonder comité voor de sociale dienst | durf! Wijnegem BeroepMedia & PR verantwoordelijke bij Retail Concepts Leeftijd40 jaar E-mailgreet.anthoni@dorpspartijdurf.be Lees meer

Els Verheyen

Els Verheyen

Actief lid durf! Wijnegem BeroepVerantwoordelijke vrijwilligerswerking bij Broederlijk Delen Leeftijd45 jaar E-mailels.verheyen@dorpspartijdurf.be Lees meer

Guy Forssman

Guy Forssman

Actieve lid durf! Wijnegem BeroepMedia expert bij het Belgisch Leger Leeftijd52 jaar E-mailguy.forssman@dorpspartijdurf.be Lees meer

Nadia Holemans

Nadia Holemans

Actief lid durf! Wijnegem BeroepHuishoudhelpster bij Huishoudhulp Van Cauteren Leeftijd55 jaar E-mailnadia.holemans@dorpspartijdurf.be Lees meer

Frank Evens

Frank Evens

Actief lid durf! Wijnegem BeroepGepensioneerd – voormalig zaakvoerder Huis Verloo Leeftijd64 jaar E-mailfrank.evens@dorpspartijdurf.be Lees meer

Les van Genegen

Les van Genegen

Actief lid durf! Wijnegem BeroepLeerkracht basisonderwijs bij Stedelijk Onderwijs Antwerpen Leeftijd44 jaar E-mailles.vangenegen@dorpspartijdurf.be Lees meer

Peter Hoste

Peter Hoste

Actief lid durf! Wijnegem BeroepLeerkracht geschiedenis en kunst, stadsgids en reisbegeleider Leeftijd47 jaar E-mailpeter.hoste@dorpspartijdurf.be Lees meer

De Warmste week

Warmste Loop Wijnegem 2023

Op vr 15 december 2023 van 19:00 tot 21:00 is er opnieuw de Warmste Loop op de kerstmarkt ten voordele van de Warmste Week.
Ditmaal op het Marktplein 1 , 2110 Wijnegem

Prijs
Basistarief €3
Deelname Warmste Loop Balie Kassa €3

Schrijf u in bij ons of bij uw plaatselijke vereniging.