Wie is wie

An Stuyck

An Stuyck

Functie
Gemeenteraadslid bestuursperiode 2019-2024

Beroep
Webmaster/graficus

Leeftijd
49 jaar

E-mail
an.stuyck@dorpspartijdurf.be

Peter Hoste

Peter Hoste

Actief lid durf! Wijnegem

Beroep
Leerkracht geschiedenis en kunst, stadsgids en reisbegeleider

Leeftijd
47 jaar

E-mail
peter.hoste@dorpspartijdurf.be

Steven Peremans

Steven Peremans

Functie
Gemeenteraadslid bestuursperiode 2013-2018

Beroep
HR & legal manager

Leeftijd
45 jaar

E-mail
steven.peremans@dorpspartijdurf.be

Tom Tachelet

Tom Tachelet

Functie
Schepen bestuursperiode 2019-2024
met bevoegdheden milieu, mobiliteit, openbaar domein en sport

Beroep
Manager

Leeftijd
33 jaar

E-mail
tom.tachelet@dorpspartijdurf.be

Dirk Maes

Dirk Maes

Functie
Gemeenteraadslid bestuursperiode 2019-2024

Beroep
Technical Advisor Port Equipment

Leeftijd
55 jaar

E-mail
dirk.maes@dorpspartijdurf.be

 

Greet Anthoni

Greet Anthoni

Lid van het bijzonder comité voor de sociale dienst | durf! Wijnegem

Beroep
Media & PR verantwoordelijke bij Retail Concepts

Leeftijd
40 jaar

E-mail
greet.anthoni@dorpspartijdurf.be

Els Verheyen

Els Verheyen

Actief lid durf! Wijnegem

Beroep
Verantwoordelijke vrijwilligerswerking bij Broederlijk Delen

Leeftijd
45 jaar

E-mail
els.verheyen@dorpspartijdurf.be

Guy Forssman

Guy Forssman

Actieve lid durf! Wijnegem

Beroep
Media expert bij het Belgisch Leger

Leeftijd
52 jaar

E-mail
guy.forssman@dorpspartijdurf.be

Nadia Holemans

Nadia Holemans

Actief lid durf! Wijnegem

Beroep
Huishoudhelpster bij Huishoudhulp Van Cauteren

Leeftijd
55 jaar

E-mail
nadia.holemans@dorpspartijdurf.be

Frank Evens

Frank Evens

Actief lid durf! Wijnegem

Beroep
Gepensioneerd – voormalig zaakvoerder Huis Verloo

Leeftijd
64 jaar

E-mail
frank.evens@dorpspartijdurf.be

Les van Genegen

Les van Genegen

Actief lid durf! Wijnegem

Beroep
Leerkracht basisonderwijs bij Stedelijk Onderwijs Antwerpen

Leeftijd
44 jaar

E-mail
les.vangenegen@dorpspartijdurf.be

Marleen Arckens

Marleen Arckens

Functie
Gemeenteraadslid periode 2013-2018
Ondervoorzitter Dorpspartij durf!

Beroep
Bouwhistoricus

Leeftijd
57 jaar

E-mail
marleen.arckens@dorpspartijdurf.be

Luc Monsieurs

Luc Monsieurs

Functie
4e schepen voor bestuursperiode 2013-2018
met bevoegdheid verkeersveiligheid, mobiliteit, milieu en openbaar domein

Beroep
Gepensioneerd

Leeftijd
71 jaar

E-mail
luc.monsieurs@dorpspartijdurf.be

Website
Op pad met de vierde schepen van Wijnegem

Tom Dijckmans

Tom Dijckmans

Functie
2e schepen voor bestuursperiode 2013-2018 met bevoegdheden onderwijs, cultuur, kinderopvang en samenleven (jeugd, senioren, nieuwe inwoners, mondiale samenwerking,…)

Beroep
Psycholoog, docent, trainer, coach

Leeftijd
44 jaar

E-mail
tom.dijckmans@dorpspartijdurf.be

De Warmste week

Warmste Loop Wijnegem 2023

Op vr 15 december 2023 van 19:00 tot 21:00 is er opnieuw de Warmste Loop op de kerstmarkt ten voordele van de Warmste Week.
Ditmaal op het Marktplein 1 , 2110 Wijnegem

Prijs
Basistarief €3
Deelname Warmste Loop Balie Kassa €3

Schrijf u in bij ons of bij uw plaatselijke vereniging.